1.EDO na interaktivní výstavě VIDA v Brně

Ve čtvrtek 17. května jsme s naší třídou navštívili interaktivní výstavu VIDA v Brně. Jakmile jsme vešli do centra (pavilon Brněnského výstaviště), byli jsme překvapeni. Otevřel se nám svět vědy a techniky a všechno jsme si mohli i náležitě vyzkoušet: jak vzniká tsunami, laviny, vichřice, luštili jsme znakovku i slepecké písmo, vyráběli elektřinu pro domácí spotřebiče …. zkrátka, každý z nás si přišel na své. Samozřejmě jsme se těšili i na rozchod po Brně, který jsme si pořádně užili, a příjemné bylo, že se nikdo neztratil a na sraz jsme přišli všichni přesně. Na zpáteční cestě jsme ještě popřáli našemu spolužákovi Tomášovi k narozeninám a měli jsme radost, že se naše třída stmelila ještě víc, i když jsme nebyli kompletní.

Studenti 1. EDO