Adaptační kurz

Jak jsme se adaptovali „Adapťák“ je kurz, který absolvují všichni studenti prvních ročníků. Je sice pravda, že vzhledem k pozdějšímu zářijovému termínu jsme vyrazili už dostatečně „zadaptováni“, ale rozhodně jsme si 3 dny v Petrovicích užili.

Počasí nám sice vůbec nepřálo, ale s heslem „Neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení,“ jsme někteří i v pěti mikinách zkrátka přežili :-D

Nakonec nikdo z nás neodpadl, protože jsme prý „stateční a udatní bojovníci“, jak nás pochválila naše třídní.

Studenti 1. EDO

Kompletní fotogalerie je k nahlédnutí zde