Zetor show

Ve čtvrtek se šikovně spojily dvě události – Zetor Show a výpadek elektřiny v naší škole. Tak jsme se všichni vypravili do Vysočina Arény, podívat se na překonání světového rekordu v počtu Zetorů v jedné řadě. Do arény se jich po přehlídkové jízdě po městě dostavilo 134 – rekord 117 Zetorů z Litvy byl překonán.  Na prvních pozicích jel i náš repasovaný traktor, který naši hoši krásně vyšperkovali.

Naši kluci v čele s učitelem odborného výcviku Milanem Müllerem převzali cenu za nejlepší konstrukční tým. Dostali jsme také skládačku traktoru. Kultura, občerstvení a vyhlášení vítězů různých soutěží zpestřilo program dne. Přestože zpočátku pršelo, byl to jistě příjemně strávený den.

Velké množství fotografií z akce si můžeme prohlédnout zde (autor Mgr. Blanka Merunková)

O předávání nového traktoru, jeho fotografie a další informace, přineseme později