„Paní učitelko, to dáme!“

Tato věta zazněla na schůzce organizačního výboru 5. ročníku akce „Tančíme se Zdislavou“. Měla jsem úraz a byla značně omezená v pohybu. Nechtěla jsem přehodit organizační starosti teď před koncem školního roku na studenty, na druhou stranu jsem věděla, že zklamání našich kamarádů ze Zdislavy, by bylo veliké.

Poslechla jsem je a „dali to!“ Úspěšně, se ctí, radostí a pokorou. Akce byla opět naprosto úžasná. Užili jsme si ji úplně všichni. Celé dopoledne se v naší aule cestovalo letadlem, tančilo a zpívalo. Zkrátka, bylo „milo a přátelsky“.

Moc si vážím našich dobrovolníků. Patří jim veliký dík, protože mají srdce na správném místě a dokáží rozdávat radost.