Slavili jsme malé výročí – „Zdišibál 10“

I nám se zdá, že čas letí úprkem. Už 10 let spolupracujeme jako dobrovolníci s Centrem Zdislava. Letošní „Zdišibál“ - ples okresních stacionářů -  se zase moc povedl. Byl o to lepší, že se už vzájemně známe a pořádně si sváteční atmosféru umíme užít. Nechybělo ani předtančení – letos odlehčené a humorné. Je prima, že celou akci vždy vedou třeťáci, takže každý ročník je proto jiný a všichni máme šanci se realizovat.

VÍCE FOTOGRAFIÍ je k nahlédnutí ve FOTOGALERII - zde

(Studenti 3. ročníku ekonomiky, logistiky a dopravy)