Prezentuj svoji firmu

V naší škole proběhla soutěž základních škol "Prezentuj svoji firmu". Celá akce proběhla ve vánočním duchu a dobré pohodě. Prezentace žáků ZŠ byly vtipné a dobře připravené, stejně tak i jejich další produkty. Naši žáci si se svými učiteli pro zpestření soutěžního dne připravili zábavný program a soutěže pro publikum. O přestávce si mohli hosté prohlédnout i naši rozestavěnou železnici. Atmosféra byla výborná, myslím, že jsme se všichni dobře bavili.

Více fotografií k nahlédnutí zde