Ubytování na domově

Vybavení domova mládeže

Pokyny pro ubytované

Kulturní sál

Ubytování poskytujeme o víkendech a během prázdnin na domově mládeže Bělisko v Novém Městě na Moravě a na domově mládeže v Petrovicích /asi 3 km od Nového Města na Moravě/. Pobyt je třeba předem telefonicky dojednat a potvrdit mailem/viz kontaktní osoba/. Platba za noclehy v hotovosti se vybírá při nástupu, větší organizované skupiny mohou platit fakturou, fakturační údaje je nutné dodat předem mailem. Stravování - plnou penzi nebo polopenzi - zajistíme po předběžné domluvě. Ceny ubytování,stravování a dalších služeb jsou uvedeny v ceníku.

Na domově mládeže Bělisko jsou zajištěny noclehy v buňkách se dvěma pokoji/2 lůžka/ koupelnou a WC. K dispozici je kuchyňka se sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí a nádobím. Na domově mládeže je společenská místnost s televizí a možnost připojení k internetu /wi-fi/. Případné další požadavky lze dohodnout při nástupu na ubytování. Maximální počet pro ubytování v pokojích se dvěma lůžky je 72 osob.

Na domově mládeže v Petrovicích je možnost ubytování pro 43 osob ve dvou,tří a čtyřlůžkových pokojích. Koupelny a WC jsou společné na každém patře.Nabízíme společenskou místnost s televizí a kuchyňku s nádobím, lednicí a varnou konvicí.

Stravování - plnou penzi nebo polopenzi - zajistíme po předběžné domluvě.