Silva regina - exkurze do Brna

11.4. 2018 se žáci oborů lesní mechanizátor, opravář pro lesní stroje a zařízení, instalatér a jejich učitelé podívali na odbornou výstavu Silva Regina na BVV. Výstava, která se koná každé dva roky, byla zaměřena na lesní stroje a myslivost. Žáci viděli velké množství nových strojů používaných v lesním hospodářství - vyvážecí traktory, vyvážecí soupravy, víceúčelové těžební stroje, různé typy štěpkovacích strojů, lesní traktory, navijáky aj. Šikovnější si mohli zastřílet v optické střelnici. Vnitřní prostory výstavní plochy byly věnované myslivosti. Zde se vystavovaly trofeje spárkaté zvěře z jednotlivých obor, různé typy zbraní a výbava pro myslivce.