Projektový den našich Ošetřovatelek a Lesních mechanizátorů

V rámci projektových dnů na naší škole naše ošetřovatelky pod vedením skvělé paní učitelky Ivy Kondýskové uspořádali pro naše „lesáky“ základní kurz první pomoci. Kurz se skládal z teoretické části s ukázkami video filmů a z praktické části, která nás bavila nejvíc. Všichni jsme si mohli vyzkoušet jak zastavit krvácení, jak ošetřit otevřenou zlomeninu, jak postupovat při ošetření člověka v bezvědomí a dozvěděli jsme se spoustu dalších rad do života. Jsme moc rádi, že jsme se naučili jak postupovat při první pomoci, ale budeme doufat, že tyto činnosti nebudeme nikdy potřebovat. Prohlédněte přiložené fotografie.

Děkujeme našim ošetřovatelkám.