Edookit přihlášení

Dne 20. 6. 2018 v 13:00 se budou konat v budově SOŠ Nové Město na Moravě, Bělisko 295, zkoušky z myslivosti, na základě pověření Mze č. 16/2003 ze dne 23. 7. 2003, čj. 20403/2003 – 7230.

Nabídka ubytování

Ubytování poskytujeme o víkendech a během prázdnin na domově mládeže Bělisko v Novém Městě na Moravě a na domově mládeže v Petrovicích /asi 3 km od Nového Města na Moravě/. Pobyt je třeba předem telefonicky dojednat a potvrdit mailem/viz kontaktní osoba/. Platba za noclehy v hotovosti se vybírá při nástupu, větší organizované skupiny mohou platit fakturou, fakturační údaje je nutné dodat předem mailem. Stravování - plnou penzi nebo polopenzi - zajistíme po předběžné domluvě. Ceny ubytování,stravování a dalších služeb jsou uvedeny v ceníku.

Na domově mládeže Bělisko jsou zajištěny noclehy v buňkách se dvěma pokoji/2 lůžka/ koupelnou a WC. K dispozici je kuchyňka se sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí a nádobím. Na domově mládeže je společenská místnost s televizí a možnost připojení k internetu /wi-fi/. Případné další požadavky lze dohodnout při nástupu na ubytování. Maximální počet pro ubytování v pokojích se dvěma lůžky je 72 osob.

Na domově mládeže v Petrovicích je možnost ubytování pro 43 osob ve dvou,tří a čtyřlůžkových pokojích. Koupelny a WC jsou společné na každém patře.Nabízíme společenskou místnost s televizí a kuchyňku s nádobím, lednicí a varnou konvicí.

Kontaktní osoba: Urbancová Helena- telefon 604/581538, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stravování - plnou penzi nebo polopenzi - zajistíme po předběžné domluvě.

Vize školy

R - respekt – vzájemný respekt mezi zaměstnanci a žáky
E - energie – motivace žáků i zaměstnanců k rozvoji školy
S - spolupráce – s firmami, ZŠ, akce pro Zdislavu
P - porozumění – sociální inteligence, snaha o snížení sociálně patologických jevů
E - estetika - zlepšení vzhledu školy
K - komunikace – řešení problémů: vedení školy – zaměstnanci – rodiče - žáci
T - tolerance –snaha o sblížení názorů mezi zaměstnanci a žáky školy

Facebook školy

Free Joomla! template by L.THEME