Přechod na nový informační systém

Naše škola přechází od začátku listopadu ze systému SAS na systém Edookit. Proto se na odkazech na horní části webu změní přesměrování právě na nový program. Zveřejňování rozvrhů a suplování zatím není dotažené, proto se na tyto informace dostanete pouze pod přihlášením. Všichni žáci již dostali e-mail s přesnými pokyny, zákonní zástupci by měli podobný postup dostat v nejbližších dnech. Prostředí Edookitu je úplně jiné, doufáme ale, že po krátké době všichni ocení moderní vzhled a komplexnost. Jakékoliv dotazy či případnou pomoc směřujte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.