Vzpoura úrazům

Po dobré zkušenosti z minulého roku jsme se rozhodli i letos pro setkání s hedikepovanými mladými lidmi. Ti nás navštívili ve čtyřech předvánočních dnech a absolvovali s námi dvě setkání denně, díky čemuž si je mohla poslechnout celá škola. Vyprávění našich hostů bylo velmi zajímavé, otevřené a osobní. Všichni jsme napjatě poslouchali. Bylo fajn, že naši hosté dávali také prostor studentům, aby se zapojili do diskuze. Sdělovali jsme si tedy navzájem své zkušenosti, zážitky a názory. Setkání byla pohodová a obohatila nás o zajímavé životní příběhy. Uvědomili jsme si, jak malá je hranice mezi životem "na nohou" a na vozíčku. Snad si to budeme dlouho pamatovat.