Florbalisté na okrsku neuspěli

Omlazený tým florbalistů naší školy se v úterý 30.1 vydali na okrskové kolo do Bystrřice nad Pernštejnem. Vzhledem k velkým změnám v týmu se žádný zázrak nekonal, kluci ale rozhodně nezklamali.

Turnaj začali pravděpodobně s nejhratelnějším soupeřem VOŠ a SOŠ Bystřice. Bohužel ale doplatili na nesehranost, nerozehranost a přehnaný strach hrát svoji hru. Bez větší šance se uspět nedá a bez vstřelené branky už vůbec ne. Prohra 2:0 znamenala povinnost uspět v dalších zápasech. Druhé utkání proti Gymnáziu Nové Město bylo herně úplně jinde. Sice jsme první inkasovali, pak se ale naši hráči rozehráli a z velkého tlaku se jim podařilo vyrovnat. Ve druhé půli ale rozhodla druhá branka v naší síti a na daší zvrat už nezbyly síly. Prohráli jsme 2:1. Před posledním zápasem ještě naděje na postup žila, ale byla velmi mizivá. Hráli jsme proti nejlepšímu týmu - Gymnáziu Bystřice. Rychle jsme vedli, ale pak jsme už nedokázali odolávat chytré hře soupeře. Po prohře 6:1 končil náš tým na čtvrtém místě.

Všem hráčům děkujeme za reprezentaci.