Opékačka

Odpoledne dne 21. 9. 2016 pro nás připravila paní vychovatelka Václavková vycházku do Petrovic spojenou s opékáním buřtů. Ve tři hodiny jsme vyrazili od internátu, po cestě jsme koupili špekáčky a pak už rovnou směr Petrovice. Rozdělali jsme oheň, děvčata připravila občerstvení a začali jsme opékat. V přátelské atmosféře a plodné konverzaci jsme dodělali svoje buřty a potom si všichni pošmákli. Výlet se nám velice líbil, jen cesta zpět s plnými bříšky byla poněkud složitá. Doufáme, že se podobné výlety budou pod taktovkou paní Václavkové konat i nadále.