Bavíme se a soutěžíme na domově mládeže

28.listopadu proběhla na domově mládeže Předvánoční soutěž pro naše ubytované žáky. Pět družstev chlapců a dívek nejprve předvedlo své dobré znalosti o Česku a dále pak s velkým nasazením bojovalo ve sportovních disciplínách – slalom mezi kuželkami s pálkou a míčkem na stolní tenis, běh spojený s otáčením karet dle zadání, střelba na cíl florbalovým míčkem a házení basketbalovým míčem na koš. V druhé části odpoledního programu naši soutěžící prokázali svůj důvtip v malém vědomostním kvízu. Všechna družstva získala drobné dárky a sladkosti.

Děkujeme všem týmům za jejich zájem, snahu a předvedené výkony a gratulujeme vítěznému družstvu ve složení T. Prokopová, V. Kříž, P. Knotek. J. Rek a J. Cimpl, kteří obdrželi dárkovou poukázku do městských lázní.

FOTOGALERIE - všechny fotky z akce jsou zde

Fotografie ze soutěže: Jiří Chour – 2. EDO