Celoroční soutěž na domově mládeže

V tomto školním jsme připravili pro naše ubytované žáky soutěž nazvanou Cesta proti nudě. Jejím cílem bylo žáky pobavit a zapojit jich co nejvíce do aktivit ve volném čase. Připravili jsme dvě vědomostní soutěže a sehráli jsme turnaje ve volejbale, stolním tenise a florbale. Přidělili jsme body za účast na společných vycházkách, za pomoc na domově mládeže i za výborný prospěch. Děkujeme všem, zúčastněným a doufáme, že příští rok se se zapojí i Ti, kteří letos jen přihlíželi.

Blahopřejeme nejlepším soutěžícím – Vítězce Ivetě Čepičkové, která je první držitelkou putovního poháru ředitele školy, Martinu Pospíšilovi na druhém místě, Matěji Zachovalovi a Matěji Dvořákovi za umístění na třetím místě.