Okresní přebor družstev v šachu

Naše škola se opět zúčastnila okresního přeboru družstev v šachu. Celkem se ve třech kategoriích zúčastnilo 12 družstev a přes 50 mladých šachistů. Turnaj se hrál švýcarským systémem mezi všemi týmy, výsledky byly vyhlášeny dle kategorií – olympijským bodováním. V celkovém pořadí jsme obsadili 6. místo, ale záludný systém nás odsoudil v naší nejstarší kategorii na 5. místo. Prohráli jsme jak s družstvem Gymn. Žďár 1:3 tak s SPŠ Žďár „A“ 0,5:3,5, ale porazili Gymn. VM 2,5:1,5. Naší nejlepší hráčkou byla Klára Dančáková, která uhrála 5,5 bodu ze 7 partií. Dále nás reprezentovali: Jan Tulis, Martin Pekárek, Vít Petr a Matěj Ondra.

Děkujeme za vzornou reprezentaci.

Zde je pro zájemce odkaz na podrobné výsledky: