Dny otevřených dveří

Vážení zájemci, vážení rodiče,
velmi stojíme o vaši přítomnost na Dnech otevřených dveří. Naši školu si sice můžete projít virtuálně a prostřednictvím platforem jako je Teams či Google Meet se nás můžete ptát na to, co vás zajímá.My se však domníváme, že osobní setkání je nenahraditelné a pomůže vám tak ke správnému rozhodnutí.
Proto
- jsme den otevřených dveří, který byl původně plánován na 19.11., přesunuli na leden. Termín bude ještě upřesněn.
- pokud budete potřebovat konzultaci, sjednáte si schůzku a my vám vaše dotazy rádi zodpovíme (nutná však domluva dopředu). Tato nabídka samozřejmě platí až po uvolnění vládních nařízení.
- budete-li potřebovat informaci okamžitě, stačí zavolat na níže uvedené číslo a my vám vaše dotazy rádi zodpovíme
- doporučujeme také sledovat naše sociální sítě a web, kde se dozvíte podstatné informace, které budou průběžně doplňovány.

Těšíme se na osobní setkání s vámi.