Previous Next

Alcaplast na naší škole

V rámci projektu „Moderní pedagogický sbor II.“ navštívil naši školu odborník z praxe z firmy Alcaplast. Seznámil instalatéry 2. a 3. ročníku s jeho firmou a žáci si pak mohli prakticky vyzkoušet nastavení regulátoru tlaku vody pro vypouštěcí ventily, servis modulu, servis podlahových žlabů, údržbu a servis podlahových vpustí a servis perlátoru vanových automatů s napouštěním přes přepad.

Pin It

Vize školy

R - respekt – vzájemný respekt mezi zaměstnanci a žáky
E - energie – motivace žáků i zaměstnanců k rozvoji školy
S - spolupráce – s firmami, ZŠ, akce pro Zdislavu
P - porozumění – sociální inteligence, snaha o snížení sociálně patologických jevů
E - estetika - zlepšení vzhledu školy
K - komunikace – řešení problémů: vedení školy – zaměstnanci – rodiče - žáci
T - tolerance –snaha o sblížení názorů mezi zaměstnanci a žáky školy

Facebook školy

Free Joomla! template by L.THEME