Previous Next

Zetor show II

SOŠ Nové Město na Mor. se účastnila výstavy zemědělských strojů a prezentační přehlídky odborných škol Kraje Vysočina s názvem Vysočina ZETOR SHOW II. pořádané partnerskou firmou Moreau Agri Vysočina spol. s r.o. v Novém Městě na Moravě. Akce proběhla ve Vysočina Areně za přítomnosti české biatlonové reprezentace a hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka .Byl vytvořen nový český rekord ,237 traktorů značky ZETOR na jednom místě viděly během celodenního programu téměř dva tisíce lidí.Nejen naše škola přispěla účastí 5 Zetorů ,ale i další studenti přijeli se svými traktory.

Vyvrcholením bohatého programu byla Zetor cup soutěž,neboli jízda zručnosti. Této akce se zúčastnili dva naši lesní mechanizátoři Jakub Špatka a Jaroslav Vondra. Oba důstojně reprezentovali naši školu, zejména Jarda, který skončil na krásném 2. místě.

Díky za skvělou reprezentaci školy a ostatním za účast a pomoc při organizaci této akce .

Pin It

Vize školy

R - respekt – vzájemný respekt mezi zaměstnanci a žáky
E - energie – motivace žáků i zaměstnanců k rozvoji školy
S - spolupráce – s firmami, ZŠ, akce pro Zdislavu
P - porozumění – sociální inteligence, snaha o snížení sociálně patologických jevů
E - estetika - zlepšení vzhledu školy
K - komunikace – řešení problémů: vedení školy – zaměstnanci – rodiče - žáci
T - tolerance –snaha o sblížení názorů mezi zaměstnanci a žáky školy

Facebook školy

Free Joomla! template by L.THEME