Previous Next

Fiktivní firma UzijSiTo s. r. o.

Naše úžasná fiktivní firma jménem UžijSiTo, s. r. o. probíhala ve školním roce 2018 – 2019. Dost nás tahle práce bavila, ovšem nebylo to jednoduché. Dohodnout se na firemních barvách, na názvu firmy – byl to boj. Naštěstí tohle vše se nám povedlo a dovoluji si říct, že jsme to vyhmátli a díky tomu vyhráli spoustu cen.

První náš výlet na soutěže byl do Pardubic, kde si nás všiml Ing. Hula, který nás hned ocenil cenou CEFIF a společenskou hrou, kterou nechápeme. Před dalším veletrhem jsme natočili reklamu a to se vyplatilo. V Hradci Králové nás ocenili druhým místem za reklamní videospot.  Naši práci jsme zakončili sklizní v Brně, kde jsme dostali 5 pohárů z 8 možných. Byli jsme nejhůře čtvrtí nebo pátí.

Všechny veletrhy nás provázela super nálada, ale taky stres a později i únava. Chtěli bychom mocinky poděkovat velkým podporám Ing. Alence Zitové a Ing. Alence Nechutové.

 

Pin It

Oznámení o konání zkoušek z myslivosti
Na základě Pověření č. 16/2003 ze dne 23. 7. 2003 oznamuje SOŠ Nové Město na Moravě konání zkoušek z myslivosti. Zkoušky se budou konat 5. 6. 2019 v 13:00 hodin v budově školy.

Vize školy

R - respekt – vzájemný respekt mezi zaměstnanci a žáky
E - energie – motivace žáků i zaměstnanců k rozvoji školy
S - spolupráce – s firmami, ZŠ, akce pro Zdislavu
P - porozumění – sociální inteligence, snaha o snížení sociálně patologických jevů
E - estetika - zlepšení vzhledu školy
K - komunikace – řešení problémů: vedení školy – zaměstnanci – rodiče - žáci
T - tolerance –snaha o sblížení názorů mezi zaměstnanci a žáky školy

Facebook školy

Free Joomla! template by L.THEME