Dny otevřených dveří
so 1.12.2018 8:00-12:00
čt 10.1.2019 8:00-16:00

Znovu na startu

V letošním školním roce vstoupila naše škola do druhé fáze projektového cyklu Kreativní partnerství pro inkluzivní školu, který připravuje Společnost pro kreativitu ve vzdělávání v Praze. Tentokrát se do projektu zapojily třídy 1.MTE a 3.OŠŽ, které budou spolupracovat v českém jazyce, občanské nauce a multikulturní výchově s učiteli a umělci.

Ve své činnosti bude nadále pokračovat akademický sochař Patrik Vlček, odbornice na dramatické umění Lada Hubáčková – Pokorná a náš tým nově rozšířila tanečnice a choreografka z Argentiny Carolina Arandia. Celý projekt organizačně zajišťuje paní Zuzana Demlová. Velmi bychom si přáli, aby byla tvůrčí činnost žáků i letos přínosem pro všechny zúčastněné.