Edookit přihlášení

Dny otevřených dveří
čt 22.11.2018 8:00-16:00
so 1.12.2018 8:00-12:00
čt 10.1.2019 8:00-16:00

Znovu na startu

V letošním školním roce vstoupila naše škola do druhé fáze projektového cyklu Kreativní partnerství pro inkluzivní školu, který připravuje Společnost pro kreativitu ve vzdělávání v Praze. Tentokrát se do projektu zapojily třídy 1.MTE a 3.OŠŽ, které budou spolupracovat v českém jazyce, občanské nauce a multikulturní výchově s učiteli a umělci.

Ve své činnosti bude nadále pokračovat akademický sochař Patrik Vlček, odbornice na dramatické umění Lada Hubáčková – Pokorná a náš tým nově rozšířila tanečnice a choreografka z Argentiny Carolina Arandia. Celý projekt organizačně zajišťuje paní Zuzana Demlová. Velmi bychom si přáli, aby byla tvůrčí činnost žáků i letos přínosem pro všechny zúčastněné.

Vize školy

R - respekt – vzájemný respekt mezi zaměstnanci a žáky
E - energie – motivace žáků i zaměstnanců k rozvoji školy
S - spolupráce – s firmami, ZŠ, akce pro Zdislavu
P - porozumění – sociální inteligence, snaha o snížení sociálně patologických jevů
E - estetika - zlepšení vzhledu školy
K - komunikace – řešení problémů: vedení školy – zaměstnanci – rodiče - žáci
T - tolerance –snaha o sblížení názorů mezi zaměstnanci a žáky školy

Facebook školy

Free Joomla! template by L.THEME