Previous Next

1.EDO na interaktivní výstavě VIDA v Brně

Ve čtvrtek 17. května jsme s naší třídou navštívili interaktivní výstavu VIDA v Brně. Jakmile jsme vešli do centra (pavilon Brněnského výstaviště), byli jsme překvapeni. Otevřel se nám svět vědy a techniky a všechno jsme si mohli i náležitě vyzkoušet: jak vzniká tsunami, laviny, vichřice, luštili jsme znakovku i slepecké písmo, vyráběli elektřinu pro domácí spotřebiče …. zkrátka, každý z nás si přišel na své. Samozřejmě jsme se těšili i na rozchod po Brně, který jsme si pořádně užili, a příjemné bylo, že se nikdo neztratil a na sraz jsme přišli všichni přesně. Na zpáteční cestě jsme ještě popřáli našemu spolužákovi Tomášovi k narozeninám a měli jsme radost, že se naše třída stmelila ještě víc, i když jsme nebyli kompletní.

Studenti 1. EDO

Pin It

Oznámení o konání zkoušek z myslivosti
Na základě Pověření č. 16/2003 ze dne 23. 7. 2003 oznamuje SOŠ Nové Město na Moravě konání zkoušek z myslivosti. Zkoušky se budou konat 5. 6. 2019 v 13:00 hodin v budově školy.

Vize školy

R - respekt – vzájemný respekt mezi zaměstnanci a žáky
E - energie – motivace žáků i zaměstnanců k rozvoji školy
S - spolupráce – s firmami, ZŠ, akce pro Zdislavu
P - porozumění – sociální inteligence, snaha o snížení sociálně patologických jevů
E - estetika - zlepšení vzhledu školy
K - komunikace – řešení problémů: vedení školy – zaměstnanci – rodiče - žáci
T - tolerance –snaha o sblížení názorů mezi zaměstnanci a žáky školy

Facebook školy

Free Joomla! template by L.THEME