Edookit přihlášení

Dny otevřených dveří
čt 22.11.2018 8:00-16:00
so 1.12.2018 8:00-12:00
čt 10.1.2019 8:00-16:00

Previous Next

Máme opět úspěšnou fiktivní firmu

Naše fiktivní firma Střední odborné školy Nové Město na Moravě se zúčastnila dvou velkých veletrhů v Praze a v Brně. Cílem veletrhů byla komunikace, uzavírání obchodů a soutěžení. V Brně soutěžilo 30 firem a v Praze na výstavišti v Holešovicích jsme úspěšně drželi krok s více než 110 fiktivními firmami z Čech i zahraničí.

Konkrétně naše firma uzavřela přes 300 obchodů, což není malé číslo. Dále jsme se snažili na veletrzích zviditelnit pomocí lepení smývatelného tetování, prezentací na pódiu v češtině i angličtině. Náš maskot rozdával balónky a letáky jako o život. Co dodat? Byli jsme na roztrhání. Avšak tato nejen psychicky, ale i fyzicky náročná práce nám přinesla sladké ovoce.

 Na veletrhu v Brně jsme se umístili s naším videospotem na prvním místě a stříbrnou medaili jsme si vysloužili v žebříčku o nejlepší stánek. Ale i v Praze jsme byli i přes vysokou konkurenci obchodních akademií a gymnázií úspěšní. V soutěži o nejlepší fiktivní firmu jsme se umístili na úctyhodném 12. místě. V soutěži o nejlepší stánek jsme obhájili bronzovou medaili. Jsme jediná fiktivní firma z Vysočiny, která dosáhla takového úspěchu, na což jsme pyšní.

David Jílek
student
SOŠ Nové Město na Moravě

Vize školy

R - respekt – vzájemný respekt mezi zaměstnanci a žáky
E - energie – motivace žáků i zaměstnanců k rozvoji školy
S - spolupráce – s firmami, ZŠ, akce pro Zdislavu
P - porozumění – sociální inteligence, snaha o snížení sociálně patologických jevů
E - estetika - zlepšení vzhledu školy
K - komunikace – řešení problémů: vedení školy – zaměstnanci – rodiče - žáci
T - tolerance –snaha o sblížení názorů mezi zaměstnanci a žáky školy

Facebook školy

Free Joomla! template by L.THEME