Ples školy
pátek 25.1 2018 ve Žďáře nad Sázavou. Hrají Pikardi

Dny otevřených dveří
so 1.12.2018 8:00-12:00
čt 10.1.2019 8:00-16:00

Nový projekt na škole

Naše škola zahájila spolupráci na dvouletém mezinárodním třístranném projektu s partnerskými školami v Británii a Nizozemsku.  Název projektu zní "Competences for Employability – Kompetence pro zaměstnatelnost". Všechny partnerské školy se budou tento a následující školní rok zabývat průzkumem a podporou kompetencí u našich studentů pro jejich úspěšný vstup na trh práce. Do projektu budou také zapojeny partnerské organizace a to zejména zaměstnavatelé, se kterými naše školy již spolupracují.

22.11. 2017 – 24.11.2017 proběhlo první mezinárodní setkání k tomuto projektu, které se konalo ve škole Avonbourne College v anglickém přímořském městě Bournemouth. Setkání bylo zaměřené na stanovení kompetencí a podnikatelských dovedností a na sjednocení se na výzkumných metodách, které budou v projektu použity. Za naši školu se tohoto setkání zúčastnil ředitel školy, Ivo Teplý a dvě učitelky, Alice Svobodová a Vladimíra Ondráčková.

Další mezinárodní setkání by se mělo konat v březnu 2018 v Nizozemsku a poté v červnu 2018 přivítáme naše partnery zde na naší škole.

Vize školy

R - respekt – vzájemný respekt mezi zaměstnanci a žáky
E - energie – motivace žáků i zaměstnanců k rozvoji školy
S - spolupráce – s firmami, ZŠ, akce pro Zdislavu
P - porozumění – sociální inteligence, snaha o snížení sociálně patologických jevů
E - estetika - zlepšení vzhledu školy
K - komunikace – řešení problémů: vedení školy – zaměstnanci – rodiče - žáci
T - tolerance –snaha o sblížení názorů mezi zaměstnanci a žáky školy

Facebook školy

Free Joomla! template by L.THEME