Ples školy

so 1.12.2018 8:00-12:00
čt 10.1.2019 8:00-16:00

Projekt přetrhl cílovou pásku

10.května se umělci, učitelé a žáci sešli naposledy v letošním školním roce v rámci projektu Kreativní partnerství pro inkluzivní školu. Třídy 3.STŽ a 3.MOŠ měly připravenou závěrečnou prezentaci v aule naší školy, která se na část dopoledne změnila v divadelní jeviště a zároveň i galerii. 3.STŽ předvedla několik krátkých divadelních výstupů a informovala přítomné hosty o vydařené exkurzi do Brna. Žáci 3.MOŠ se prezentovali výtvarnými a sochařskými dílky. Dopoledne proběhlo v příjemné atmosféře, o čemž se určitě přesvědčíte na přiložených fotografiích.

Děkujeme Zuzaně Demlové, Ladě Hubáčkové a Patriku Vlčkovi za spolupráci a těšíme se na její pokračování v novém školním roce.