Přijímací řízení

Přijímací řízení na maturitní obory letos probíhá na všech školách pomocí jednotných přijímacích zkoušek. Přihlášky je třeba podat do 1.3.2019. Testy jednotných přijímacích zkoušek proběhnou ve dnech 12. a 15.4. 2019. Uchazeči obdrží pozvánky. Na naší škole přijímací zkoušky tvoří 80% bodů. Ostatní mohou žáci získat za vysvědčení z 8. a 9. třídy, u nástavby z vysvědčení učebního oboru. Vlastní přijímací řízení proběhne dne 23.4.2019 kdy budou vyhlášeni přijatí žáci.

Upozornění:
Jsou vydány formuláře pro přihlášení na střední školu (viz přiložené dokumenty). Uchazeč do přihlášky zapisuje 2 školy, na které se chce přihlásit. Jako první v pořadí zapisuje školu, na které chce konat přijímací zkoušky. Přihlášku vyplní uchazeč 2x a zašle na obě školy, na které se hlásí. V případě nepřijetí na 1. školu bude hodnocení z přijímacích zkoušek zasláno na druhou školu, kde může být uchazeč přijat.

Nové Město na Moravě 15. 10. 2018

Mgr. Ivo Teplý
Ředitel SOŠ Nové Město na Moravě

Všechny níže uvedené dokumenty jsou k dispozici na portálu MŠMT - zde