Previous Next

Den plný zážitků a pohody

V rámci projektu Kreativní partnerství se třída 1.MTE tentokrát vydala do dvou historických měst – Chrudimi a Hradce Králové.

V Chrudimi jsme si s příjemnou průvodkyní prohlédli expozici Muzea loutkářských kultur a vystoupali do vyhlídkové věže stejnojmenné budovy. Poté následovala krátká procházka centrem města. Dominantou Hradce Králové je Bílá věž a ta byla dalším cílem naší cesty. Z vrcholu věže se nám otevřel nádherný výhled na Hradec i široké okolí. Naší poslední zastávkou bylo známé divadlo Drak, kde jsme zhlédli netradičně pojaté představení Poslední trik Georgese Méliése, které pojednávalo o významném francouzském eskamotérovi a představiteli kinematografie. Následovala hodinová smršť působivých scén, efektů a triků. Program celého dne se nám líbil a věříme, že i v následujících letech prožijeme něco obdobného.

Pin It

Oznámení o konání zkoušek z myslivosti
Na základě Pověření č. 16/2003 ze dne 23. 7. 2003 oznamuje SOŠ Nové Město na Moravě konání zkoušek z myslivosti. Zkoušky se budou konat 5. 6. 2019 v 13:00 hodin v budově školy.

Vize školy

R - respekt – vzájemný respekt mezi zaměstnanci a žáky
E - energie – motivace žáků i zaměstnanců k rozvoji školy
S - spolupráce – s firmami, ZŠ, akce pro Zdislavu
P - porozumění – sociální inteligence, snaha o snížení sociálně patologických jevů
E - estetika - zlepšení vzhledu školy
K - komunikace – řešení problémů: vedení školy – zaměstnanci – rodiče - žáci
T - tolerance –snaha o sblížení názorů mezi zaměstnanci a žáky školy

Facebook školy

Free Joomla! template by L.THEME