Úvod > Aktuálně > Pozvánka na setkání budoucích prvních ročníků pro obory INS, LM, OLS, OŠ, TR, ZED

Datum konání:
19.6.2023

Vážení rodiče,
dovoluji si Vás pozvat na setkání rodičů žáků budoucích prvních ročníků některých UČEBNÍCH OBORŮ - Instalatér, Lesní mechanizátor, Opravář lesnických strojů, Ošetřovatel/ka, Truhlář, Zedník. Budeme velice rádi, pokud se zúčastníte. Doufám, že navážeme dobré vztahy, které jsou pro studium Vašich dětí důležité.

Termín: pondělí 19. 6. 2023 v 15:00 hodin
Místo: SOŠ Nové Město na Moravě, Bělisko 295 - aula
Informace: o průběhu studia, o ubytování, o studijních materiálech, o stravování, o třídních učitelích atd.

Odkazy na stažení formulářů pro zahájení studia a zodpovědné osoby:

přihláška k ubytování - odkaz zde => Přihláška na domov mládeže 2023/24 (formát pdf), Přihláška na domov mládeže 2023/24(formát docx)
kontakt na odeslání - urbancova@sos-nmor.cz

osobní list - odkaz zde => Osobní list žáka (formát pdf), Osobní list žáka (formát docx)
kontakt na odeslání - vavrickova@sos-nmor.cz

přihláška ke stravování - odkaz zde => Přihláška ke stravování 2023/24 (pdf), Přihláška ke stravování 2023/24 (docx)
kontakt na odeslání - rosecka@sos-nmor.cz

návratka pro pracovní oděv - odkaz zde => Návratka - učební obory (formát pdf)Návratka - učební obory (formát docx)
kontakt na odeslání - kocikova@sos-nmor.cz

Prosíme o stažení, vyplnění, naskenování a odeslání na uvedený e-mail nejpozději do 4.6 .2023.

Mgr. Ivo Teplý
ředitel SOŠ Nové Město na Moravě